Tentang Kami

Pengurusan Tertinggi


Ketua Pegawai Eksekutif 

Ir. Azhar Bin Omar
azharo@st.gov.my

Ketua Pegawai Operasi

Abdul Razib Bin Dawood
razib@st.gov.my

Pengarah Kanan Jabatan

Jabatan Perancangan dan Pembangunan Industri
Ir. Abdul Rahim Bin Ibrahim
aribrahim@st.gov.my

Pengarah Jabatan

Jabatan Perkhidmatan Korporat
Asma Aini Bt. Mohd Nadzri
asma@st.gov.my

Pengarah Jabatan

Jabatan Kawal Selia Keselamatan
Mohd Elmi Bin Anas
elmi@st.gov.my

Pengarah Jabatan
Jabatan Operasi Industri
Ir. Roslee Bin Esman
roslee@st.gov.my
zakuan3

Pengarah Jabatan
Jabatan Penguatkuasaan dan Operasi Kawasan
Ir. Md Zakuan Bin Ibrahim
zakuan@st.gov.my
zakuan3

Pengarah Jabatan
Jabatan Undang-Undang dan Pengurusan Risiko
Shahrilnazim Bin Shaari
shahrilnazim@st.gov.my
 
zakuan3

Pengarah Jabatan
Jabatan Kawal Selia Ekonomi
Marlinda Bt. Mohd Rosli
zakuan3

Pengarah Jabatan
Jabatan Perancangan Strategik dan Komunikasi
Kamarul Ariffin Bin Ibrahim
kamarul@st.gov.my